Paslaugos - Patikima psichologė Klaipėdoje
Individualios psichologinės konsultacijos

Dirbu su pokyčių savo gyvenime norinčiais suaugusiais Klaipėdoje, Birutės g. 8-320, arba internetu per Gmail Video Meet ar Skype. Daugiau apie nuotolines konsultacijas sužinosite D.U.K. skiltyje.

Individualios psichologinės konsultacijos kaina – 30 eur.*, trukmė – 50-60 min.

* Klientams, sergantiems ar sirgusiems onkologine liga, taikoma 20 proc. nuolaida.

Poros psichologinės konsultacijos

Dirbu su pokyčių poros santykiuose norinčiais suaugusiais. Konsultuoju dėl tarpusavio nesutarimų, krizių poros santykiuose, gresiančių skyrybų ir pan. Poras konsultuoju tik gyvai susitikus Klaipėdoje, Birutės g. 8-320.

Poros psichologinės konsultacijos kaina – 45 eur., trukmė – 1 val. 30 min.

Individualus psichologinis vertinimas

Tyrimai atliekami tik gyvai susitikus. Vertinami psichikos procesai: dėmesys, atmintis, mąstymas, intelektas, asmenybė, emocijos. Po vertinimo pateikiamos profesionalios psichologinio vertinimo išvados. 

Dėl psichologinio vertinimo poreikio sprendžia gydytojas psichiatras, psichoterapeutas ar psichologas. 

Kainos svyruoja nuo 15 iki 140 eur., trukmė – nuo 30 min. iki 6 val. (priklauso nuo tiriamų procesų ir jų kiekio). Tyrimai gali būti atliekami per vieną, du ar tris susitikimus, juos skaidant po 1-2 val.

Profesinė priežiūra psichologams

Profesinę priežiūrą mažiau patyrusiems psichologams ar medicinos psichologams teikiu gyvai arba internetu per Gmail Video Meet ar Skype programas.

Vienos supervizijos kaina – 30 eur., trukmė – 45 min.

Psichologinės paskaitos

Paskaitos skaitomos gyvai arba internetu. Kaina ir trukmė sutartinė. Tema ir lūkesčiai derinami su užsakovu. Numatoma paskaitos trukmė, data, pasiruošimui reikalingas valandų kiekis. Sudaroma dvišalė sutartis tarp įstaigos ir pagal individualią veiklą dirbančios psichologės. 

Galimos temos: profesinis perdegimas; bendravimo sunkumai; konfliktų sprendimo būdai; komandinis darbas – nauda ir iššūkiai; mobingas; Kaip bendrauti su psichologinių sunkumų turinčiu žmogumi? Kaip bendrauti su mintis apie savižudybę išsakančiu žmogumi? Kaip mažinti apkalbas darbovietėje?