Paslaugos - Patikima psichologė Klaipėdoje
Individualios psichologinės konsultacijos

Dirbu su pokyčių savo gyvenime norinčiais suaugusiais Klaipėdoje, Birutės g. 8-320, arba internetu per Gmail Video Meet ar Skype. Daugiau apie nuotolines konsultacijas sužinosite D.U.K. skiltyje.

Individualios psichologinės konsultacijos kaina – 35 eur., trukmė – 50 min.

Poros psichologinės konsultacijos

Dirbu su pokyčių poros santykiuose norinčiais suaugusiais. Konsultuoju dėl tarpusavio nesutarimų, krizių poros santykiuose, gresiančių skyrybų ir pan. Poras konsultuoju tik gyvai susitikus Klaipėdoje, Birutės g. 8-320.

Poros psichologinės konsultacijos kaina – 55 eur., trukmė – 1 val. 30 min.

Individualus psichologinis vertinimas

Tyrimai atliekami tik gyvai susitikus. Gali būti vertinami šie psichikos procesai: dėmesys, atmintis, mąstymas, intelektas, asmenybė ir/ar emocijos. Po vertinimo (1-7 dienų bėgyje) pateikiamos profesionalios psichologinio vertinimo išvados. 

Dėl psichologinio vertinimo poreikio sprendžia gydytojas psichiatras, psichoterapeutas ar psichologas. 

Tyrimų trukmė – nuo 30 min. iki 7 val. (priklauso nuo tiriamų procesų ir jų kiekio). Tyrimai gali būti atliekami per vieną, du, tris ar net keturis susitikimus, juos skaidant po 1-2 val.

Dažniausiai paskiriami tyrimai, kuriems užtenka 1-2 susitikimų, 1-3 val. bendro darbo. Dažniausiai užsakomų tyrimų kaina būna tarp 40 iki 120 eur.

Profesinė priežiūra psichologams

Profesinę priežiūrą mažiau patyrusiems psichologams ar medicinos psichologams teikiu gyvai arba internetu per Gmail Video Meet ar Skype programas.

Vienos supervizijos kaina – 35 eur., trukmė – 50 min.

Psichologinės paskaitos

Paskaitos skaitomos gyvai ar internetu. Kaina ir trukmė sutartinė. Tema ir lūkesčiai derinami su užsakovu. Numatoma paskaitos trukmė, data, pasiruošimui reikalingas valandų kiekis. Sudaroma dvišalė sutartis tarp įstaigos ir pagal individualią veiklą dirbančios psichologės.